Aktualności

Sezon 2014

Nasza ekipa podjęła kluczową decyzję w sprawie startów na sezon 2014. Naszym głównym cyklem będzie walka o jak najwyższą lokatę drużynowo oraz indywidualnie w maratonach z cyklu Powerade MTB Marathon. Szkoda, że w tym sezonie będzie tylko 6 edycji ale za to mamy nadzieję, że zarówno poziom sportowej rywalizacji jak i poziom tras będzie na najwyższym poziomie.

Mimo, że edycji tak mało to nie znaczy iż nie spotkacie nas na innych zawodach. Planujemy także starty w maratonach z cyklu BikeMaraton 2014. Najprawdopodobniej będą to maratony w Myślenicach i Wiśle. Także może zahaczymy o Skandię na krakowskim podwórku i kilka innych mniejszych cykli – Świętokrzyska Liga Rowerowa czy Cyklokarpaty. Są też plany na jakiś wyścig szosowy.

Oczywiście nie zabraknie kultowych wyścigów w naszym kalendarzu jak Beskidy MTB Trophy 2014 oraz fantastycznego Salzkammergut Trophy 2014 w Austrii. W tym pierwszym wyścigu po raz czwarty będę miał przyjemność uczestniczyć. Natomiast w Austrii pojadę na 200 km. Na trochę krótsze dystanse szykują się Arek, Piotr i Janek ale jeszcze się nie zdecydowali.

P.S. Niektórzy Nasi zawodnicy przygotowują się do sezonu w Calpe

Dalsza współpraca z ARROW

Z początkiem roku dotarły do nas bardzo dobre wieści z firmy ARROW. Już drugi rok z rzędu będą jednym z naszych dwóch głównych sponsorów. Niezmiennie od samego początku firma Krajowy-Serwis-Przemysł-Oświata dalej wspiera naszą drużynę.

Obu Sponsorom serdecznie dziękujemy za wsparcie.

logo kspo2 male

Nowości w składzie

Sezon transferowy wśród zawodników ProTouru już dobiega ku końcowi. Najbogatsi martwią się kto będzie jeździł w ich drużynie i robił wspaniałe wyniki. My od nowego sezonu o to się martwić nie musimy. Do naszego składu dołącza Karolina Kukuła – z czego bardzo się cieszymy i życzymy jej wiele sukcesów i powodzenia na trasie.