Aktualności

Ostatni Volvo Powerade MTB Maraton

Już jutro, 21-ego września w sobotę punktualnie o 11 nasz Team wystartuje po raz ostatni w cyklu Volvo Powerade MTB Maraton 2013. Edycja ta odbędzie się już po raz kolejny we wszystkim dobrze znanej Istebnej. Trasa w stosunku do zeszłego roku będzie niezmieniona na dystansie mega. Nasza drużyna będzie walczyć o utrzymanie się wśród najlepszych 6 drużyn na dystansie mega. Szanse są niewielkie… może nawet matematyczne bo dwie drużyny które mogą nas prześcignąć – Cyclo Trener oraz PTR Dojlidy – mają mocniejsze składy ale na pewno nie oddamy dobrej pozycji bez walki. Każdy z nas postara się pojechać na 110% swoich możliwości.

Co więcej – nasz lider, Marcin – będzie walczył o pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej M4. Bezpośrednio w szranki z nim staną Sławek Bartnik z Gomola Trans Airco oraz Piotr Huzior z JMP Race. Zapowiada się arcy ciekawy pojedynek. Także Grzegorz powalczy o pierwszą dziesiątkę w klasyfikacji a Piotr być może przeskoczy jeszcze dwóch zawodników i powalczy o 15 miejsce.

Wśród dziewczyn w K2 dwa pierwsze miejsca wydają się być rozstrzygnięte. Natomiast trzecie jest w zasięgu kilku dziewczyn. Niestety Kasia nie będzie mogła bronić swojej wysokiej pozycji ponieważ nie będzie startować ale za to Marta ma duże szanse na pudło. Stoczy zapewne zaciętą walkę z Kamilą Płoszycą.

Młode strzelby z M2 też nie odpuszczą choć tak wysoko nie stoją w notowaniach. Janek na pewno będzie chciał odpalić nogę na ostatni maraton i pokazać kto wśród młodzieniaszków z drużyny jest najszybszy. Także chce się odkuć za kontuzję która nie pozwoliła mu się przygotować dobrze do sezonu. Natomiast Arek z Wojtkiem stoczą drużynobójczą walkę o prymat w drużynie. Arek ma więcej punktów ale jeśli Wojtka nie dopadnie żaden pech to wszystko jest możliwe. Jedno jest pewne – obydwoje będą walczyć o jak najwyższe lokaty w pierwszej 20.

logo