Aktualności

Zmiany, zmiany, zmiany…

Jak sam nagłówek wskazuje w naszej druzynie zachodzą zmiany… i to całkiem spore. Po pierwsze i najważniejsze dla zawodników zmieniła się nazwa drużyny. KSPO Racing Team Kraków zmieniło się na KSPO Arrow ECS Racing Team. Zmiana ta jest podyktowana pozyskaniem nowego sponsora – firmy Arrow ECS. Cieszymy się bardzo i liczymy, że nasza współpraca będzie długa i owocna.

Druga zmiana to pozyskanie nowego zawodnika – Arka Biczewskiego vel Axi. Mamy nadzieję, że jego obecność podniesie poziom rywalizacji w drużynie i dzięki temu będziemy jeszcze mocniejsi niż w zeszłym sezonie. Axiemu życzymy dużo sukcesów oraz udanych i satysfakcjonujących startów.

515dc88b23633_arrow111 cywil

Zmiana kalendarza

Organizator Powerade Volvo MTB Maraton wprowadził zmianę w kalendarzu imprez. Z powodów niezależnych z kalendarza wypadł maraton w Zawoii. Szkoda bardzo ponieważ trasa była tam ciekawa a w dodatku blisko naszej siedziby – Krakowa. W związku z zaistniałą sytuacją do kalendarz po krótkiej przerwie wraca Krynica Zdrój. Trasa niebagatelna, posiadająca wszystkie elementy perfekcyjnej trasy MTB w górach. Długie podjazdy, ciekawe zjazdy, zróżnicowane rodzaje nawierzchni i to co najważniejsze… nieprzewidywalność. W zależności od pogody i ogólnych warunków trasa ta może uchodzić za ideał a czasem można ją porównać do drogi przez piekło. Maraton ten odbędzie się 18.05. W tym terminie miał być maraton w Wałbrzychu ale został on przeniesiony na początek września.

logo