Aktualności

Nowy partner – VeloArt

Miło nam poinformować, że od początku tego sezonu będziemy współpracować z firmą VeloArt. Nasza współpraca jest wynikiem wcześniejszych kontaktów. Do podjęcia takiej decyzji przekonał nas wysoki poziom świadczenia usług, zaangażowanie załogi VeloArt oraz to, że mają wspólną z nami pasję – rowery. Nie wspominając o tym, że też lubią kolor zielony.

W swojej ofercie mają wiele rodzajów usług – począwszy od serwisowania rowerów, poprzez badania wydolnościowe, bikefitting, plany treningowe dla zawodników oraz dietetyka dla sportowców. Cały wachlarz usług dostępny na ich stronie.

Dodatkową rekomendację niech stanowi współpraca z najlepszymi zawodniczkami i zawodnikami na polskiej scenie kolarskiej. Nazwiska mówią same za siebie: Maja Włoszczowska, Ania Szafraniec, Ola Dawidowicz, Magda Sadłecka, Rafał Majka, Marek Rutkiewicz i wielu innych… po prostu doborowe towarzystwo.

Nowy partner – Enervit

Miło nam poinformować, że od nowego sezonu rozpoczynamy współpracę z przedstawicielem marki ENERVIT – firmą XC LIFE reprezentowaną przez Tomasz Kałużnego. Firma XC LIFE będzie dostarczać zawodnikom naszej drużyny odżywki, napoje izotoniczne oraz regeneracyjne na zawody oraz treningi. Już niebawem na naszej stronie umieścimy logotyp i link do strony internetowej naszego nowego partnera.

5156d3ee7a4c4_enervit02

Zakończenie współpracy – SIKORSKI

Z początkiem nowego roku kończymy współpracę z firmą SIKORSKI BIKE TECHNOLOGIES.  Przez dwa lata czterech naszych zawodników: Marta, Kasia, Grześ i Wojtek korzystali z aluminiowych ram z karbonowymi masztami – model Cheekadee. Przez ten okres wiele razy startowaliśmy na tych ramach i testowaliśmy je w naprawdę ekstremalnych warunkach. Mamy nadzieję, że wszelkie nasze uwagi i spostrzeżenia przyczynią się do ciągłego podnoszenia jakości nowych ram projektowanych w firmie  SIKORSKI BIKE TECHNOLOGIES. Mimo tego, że ramy dostarczyły nam wiele emocji to załoga firmy postanowiła skupić się na nowym projekcie ramy dostosowanych do kół 29″ a nasze małe dwudziestki szóstki odchodzą w zapomnienie. Życzymy powodzenia w tworzeniu nowego projektu oraz dalszego rozwoju i realizacji wszystkich planów. Szczególne podziękowania dla Kuby Sikorskiego za poświęcenie, cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia założonych celów.

logoSIKORSKI